okna pcv okna aluminium okna drewniane rolety drzwiowe i okienne aluminiowe system zewnętrzny integro nadstawny rks roletki tekstylne zasłony bramy garażowe rolowane i segmentowe moskietiery okienne drzwiowe ramowe zwijane drzwi z gotowym wypełnieniem szklane przesuwne charmonijkowe

KOLORYSTYKA OKIEN PVC

kolory okien PVC DAKO

Strona główna » Okna

OKNA PCV

Sprzedawane przez naszą firmę okna produkowane są z najwyższej jakości materiałów i według najnowszych technologii stosowanych w nagradzanej wielokrotnie firmie DAKO.

Gwarancją jakości jest to że producent okien współpracuje z najlepszymi w kraju i na świecie dostawcami materiałów do produkcji okien, pozwala to na osiągnięcie produktu o najwyższych parametrach technicznych i estetycznych.

Najnowsza seria okien DAKO to:


 

Okna TERMIX produkowane są na bazie sześciokomorowego, poszerzonego profilu o parametrach pozwalających znacznie ograniczyć zużycie energii. Okna Termix z powodzeniem znajdują zastosowanie w budynkach energooszczędnych oraz mogą być wykorzystane do termomodernizacji budynków istniejących. Termix posiada wkładkę docieplającą, zwiększająca jego właściwości izolacyjne. Współczynnik przenikania ciepła dla ramy i skrzydła z wkładką docieplającą wynosi Uf = 1,0 W/m2K. Zastosowanie zespolenia trójszybowego o przenikaniu ciepła Ug = 0,6 W/m2K dzięki temu uzyskujemy współczynnik przenikania dla całego okna poniżej Uw = 1,0 W/m2K.


 

Okna ELEGANT posiadają wysokie właściwości izolacyjne i akustyczne oraz niezlicowane skrzydło, które nadaje oknom ponadczasowy, klasyczny kształt. Nowy, owalny kształt listew przyszybowych wpływa na poprawę odprowadzania wody i zanieczyszczeń

Okna ELEGANT+ to zmodernizowana wersja okien ELEGANT, posiadająca skrzydło półzlicowane z ramą, co nadaje piękną i nowoczesną linię i czyni je wyjątkowymi na rynku.

 

Okna PRESTIGE to elegancka i klasyczna linia posiadająca wysokie parametry techniczne. Budowa profila pozwala na tworzenie niestandardowych konstrukcji - np. drzwi harmonijkowych. Zespolone szyby wypełnione specjalnym gazem pozwalają znacznie zredukować straty ciepła, a zastosowanie nowoczesnych okuć ułatwia użytkowanie okna.

Okna PRESTIGE+ to zmodernizowana wersja okien PRESTIGE. Symbol "+" oznacza modyfikację skrzydła polegająca na półzlicowaniu - czyli wysunięciu krawędzi skrzydła na profil ramy. Zmiana ta ma charakter wizualny - nowoczesny kształt i licująca się rama ze skrzydłem to nowa i miła dla oka linia, natomiast nie ma to wpływu na parametry okna. Zespolone szyby wypełnione specjalnym gazem pozwalają znacznie zredukować straty ciepła, a zastosowanie nowoczesnych okuć ułatwia użytkowanie okna.

 

Okna ECONOMIC to ekonomiczne rozwiązanie oferujące profil pięciokomorowy w cenie trzykomorowego. Dużą zaletą  tej serii jest zmniejszona szerokość ram skrzydeł, która pozwala na powiększenie powierzchni szyb - dzięki czemu pomieszczenie jest lepiej doświetlone. Specjalne wzmocnienia nadają całej konstrukcji odpowiednią sztywność.

Seria ECONOMIC dostępna również w kolorach jednostronnych: jednostronny złoty dąb, jednostronny orzech oraz biały.

OKNA DREWNIANE

Drewno jest dobrze znanym materiałem, stosowanym chętnie do produkcji stolarki budowlanej. Rozwój techniki i nowe technologie nie pozbawiły go wielowiekowej pozycji na tym rynku. W dobie ekologicznego wyczulenia cenimy drewno za naturalność i estetyczny wygląd.

Drewno sosnowe lub meranti, pochodzące z lasów tropikalnych Indonezji i Malezji, technicznie suszone do wilgotności 12 +/- 2 %, pozbawione sęków, pęknięć, soczewek żywicznych, profil klejony trójwarstwowo klejem wodoodpornym, chroniący przed wypaczaniem się ramiaków.


Systemy powlekania powierzchni - ekologiczne, wodorozcieńczalne pokrycia trójwarstwowe lakierami i bejcami holenderskiej firmy SIGMA COATINGS, farby podkładowe (głęboko wnikające w drewno, zapewniające trwałą ochronę przed wilgocią i rozwojem grzybów, charakteryzujące się dużą trwałością i stanowiące podłoże do nakładania farb nawierzchniowych), farby nawierzchniowe (elastyczne, odporne na uszkodzenia mechaniczne takie jak np. grad, o twardej powłoce oraz niezmienności połysku i barwy).


OKNA ALUMINIOWE

Okna aluminiowe stosowane są najczęściej w budynkach użyteczności publicznej. W zależności od funkcji, stolarkę z aluminium dzielimy na:

aluminium bez przegrody termicznej - system MBS 45 służy do produkcji okien umieszczonych wewnątrz pomieszczeń, stosowany jest częściej w produkcji drzwi wewnętrznych, witryn, boksów kasowych, gablot i innych konstrukcji nie wymagających izolacji termicznej.

aluminium z przegrodą termiczną - system MBS 60 służy do produkcji okien montowanych na zewnątrz, a także innych konstrukcji zewnętrznych: drzwi, wiatrołapów, witryn sklepowych i innych konstrukcji wymagających izolacji termicznej. 
 
Stary Sącz
ul. Batorego 26,
tel.: 018 448 86 68
33-340 Stary Sącz
email: biuro@okna-krol.pl
Łącko
ul. 3-go Maja 91 (stara apteka)
tel. kom. 603 55 88 43
33-390 Łącko
Krościenko
ul. Jagiellońska 28 "PTTK"
tel. kom.: 0 603 55 88 43
33-345 Krościenko
 
O FIRMIE | KONTAKT | GALERIA |
PRODUKTY → oknadrzwi wejścioweroletyroletki tekstylnebramy garażowemoskitiery