okna pcv okna aluminium okna drewniane rolety drzwiowe i okienne aluminiowe system zewnętrzny integro nadstawny rks roletki tekstylne zasłony bramy garażowe rolowane i segmentowe moskietiery okienne drzwiowe ramowe zwijane drzwi z gotowym wypełnieniem szklane przesuwne charmonijkowe

Strona główna » Drzwi

DRZWI

Oferowane przez nas drzwi charakteryzują się najwyższą jakością i oryginalnym wzornictwem. Posiadają wysoką izolacyjność cieplną i akustyczną. Elementy drzwi wykonane są z materiałów o wysokiej odporności na różnice temperatur i promieniowanie ultrafioletowe. Drzwi odporne są na zniekształcenia i wypaczenia nawet w ekstremalnych warunkach pogodowych. W drzwiach z PCV dodatkową stabilizację zapewniają stalowe wzmocnienia umieszczone w skrzydłach i ościeżnicach drzwi.

Zarówno drzwi z PCV, jak i z aluminium mogą być wykonane w dwóch systemach:
- z gotowym wypełnieniem przycinanym na wymiar,
- z profili i paneli drzwiowych według indywidualnego projektu.

- drzwi z gotowym wypełnieniem

Istnieje możliwość wykonania drzwi wg indywidualnego wzoru

- drzwi szklane

Drzwi szklane oraz ścianki działowe są produktami coraz chętniej stosowanymi przez architektów w kreowaniu aranżacji wnętrz z uwagi na wyjątkową elegancję, uniwersalność, zastosowania i niemalże nieograniczone możliwości projektowe.

- drzwi przesuwne

 

W zależności od indywidualnych wymagań, stosuje się kombinacje ze stałym szkleniem w skrzydle i skrzydłem ruchomym lub wszystkimi skrzydłami ruchomymi, przy czym ta ostatnia kombinacja pozwala na wielowariantowe ustawianie i przemieszczanie skrzydeł.

Statyczny profil zapewnia absolutną stabilność również przy dużych elementach całej konstrukcji, a zastosowane wysokiej jakości okucia pozwalają na płynne przesuwanie skrzydeł drzwiowych.- drzwi charmonijkowe

System drzwi harmonijkowych daje duże możliwości oryginalnego kształtowania przestrzeni mieszkalnych, z bezpośrednim dostępem do tarasu lub ogrodu. Drzwi harmonijkowe przy pełnym otwarciu umożliwiają odsłonięcie całego otworu drzwiowego. Składają się one z dwóch części:

  • skrzydła rozwieralnego lub rozwieralno- uchylnego,
  • dwóch lub więcej skrzydeł otwierających się harmonijkowo. 
 
Stary Sącz
ul. Batorego 26,
tel.: 018 448 86 68
33-340 Stary Sącz
email: biuro@okna-krol.pl
Łącko
ul. 3-go Maja 91 (stara apteka)
tel. kom. 603 55 88 43
33-390 Łącko
Krościenko
ul. Jagiellońska 28 "PTTK"
tel. kom.: 0 603 55 88 43
33-345 Krościenko
 
O FIRMIE | KONTAKT | GALERIA |
PRODUKTY → oknadrzwi wejścioweroletyroletki tekstylnebramy garażowemoskitiery